Dream Town

Сьогодні багато хто вважає за краще жити ближче до природи і далі від міської метушні, тому сучасний облаштований всіма зручностями заміський будинок став однією з найбільш популярних форм нерухомості. Придбавши котедж, ви не лише стаєте власником комфортабельного житла із земельною ділянкою, але і здійснюєте вигідне вкладення капіталу — ціни на будинки в котеджних комплексах постійно ростуть.
Будівничий кооператив Dream Town пропонує будинки з власною ділянкою, в закритому компексі клубного типу за ціною двокімнатної квартири. При цьому таке житло має усі плюси міської квартири, але позбавлене її недоліків: тут свіже повітря, чиста вода, прекрасна природа, тиша, яку порушують тільки пташині голоси. Котеджний комплекс має переваги і перед окремою земельною ділянкою за межею міста, оскільки продумано і грамотно організована інфраструктура містечка забезпечує комфортне і безпечне проживання усіх його жителів.

Характеристика

Всі дуплекси збудовані на свайному лентовому фундаменті із червоної цегли, утеплені мінеральною ватою 100 мм. Фасад — покрито декоративною штукатуркою «короїд», облицбовано декоративною цеглою.
В будинку: камін, стіни — гіпсова штукатурка, мідна проводка, двуконтурний газоровий котел, підлога — лазерна стяжка, якісні склопакети, міцні металеві вхідні двері. Дах — металочерепиця. Для комунікацій викорастано фурнітуру і сантехніку відомих світових бррендів. Економічність забезпечують двотарифні лічильники електроенергії, які вмонтовані в кожному будинку. Паркан навколо приватної ділянки слугує додатковою нотикою приватності вашого життя.

Можливий варіант встановлення автономного центрального опалення комплексу піролізними котлами, що рівно в половину зменшить витрати на комунальні платежі.

Кожен будинок має прилеглу земельну ділянку: квадрохаус — 96 м.кв. — 2.5 сотки і таунхаус — 126 м.кв. — 2.5 сотки, що дозволяє вести звичний незалежний від сусідів спосіб життя, а також, за необхідності, облаштувати зону відпочинку, гараз, альтанку, баню, або що ви забдажаєте.

Комунікації

Електропостачання

Магістральний газ

Автономне опалення

Централізоване водопостачання

Централізована каналізація

Зручне розташування, цілодобова охорона території та чудові екологічні умови роблять домоволодіння в квадрохаусах Dream Town ідеальним місцем для цілодобового проживання і відпочинку. Тренажерний зал з басейном, власна мияка самообслуговування, парк з фонтаном і дитячими майданчиками — все це стане вашим після покупки котеджу в комплексі Dream Town Черкаси.

Таким чином, на сьогодні дуплекси Dream Town не мають аналогів по співвідношенні ціна / якість у Черкаському районі. Адже вартість двоповрехового будинку площею 96 м.кв. з власною земельною ділянкою складає 38 400$, що дорівнює вартості 2-кімнатної квартири и при цьому в подарунок ви отримуєте комфорт ззаміського життя при заберзпеченні всими централізованими комунікаціями як в міській квартирі.

Ми йдемо на зустріч нашим клаєнтам, а тому пропонуємо вигідні умови розстрочки. При цьому розрахунок за придбані дуплекси здійснюється в в гривні по курсу на момент заключення договору.

Види будинків

[/vc_column]