Фітнес-клуб

Фітнес-клуб

На території нашого котеджного містечка планується будівництво сучасного фітнес-клубу зі spa-зоною загальною площею близько 1400 м2 з якісними тренажерами і широким спектром групових занять для забезпечення комфортного відпочинку і досягнення омріяних спортивних цілей. В нашому клубі Ви і члени Вашої родини знайдуть все необхідне для комплексної турботи про здоров’я і підтримки фізичної форми: сучасні кардіо-тренажери, індивідуальні тренування під керівництвом кваліфікованих фахівців, авторські класи для дорослих і дітей, а також критий басейн.

На території фітнес-клубу Ви зможете користуватися послугами медичного кабінету і провести фітнес-тестування, зняти ознаки втоми і перенапруги в банному комплексі або масажному кабінеті, а після насолодитися корисним фрешем в нашому фітнес-кафе.

Привітний і турботливий персонал, приємний і ненав’язливий сервіс, професійний тренерський склад, ефективне спортивне обладнання, висока якість послуг, що надаються, і увага до деталей – ключові переваги фітнес-клубу в Dream Town.

Фітнес-клуб в Dream Town – живи у ритмі сучасних і успішних людей!